Prześlij zapytanie
Skoro jesteś na tej stronie, to prawdopodobnie chcesz za pomocą naszych usług osiągnąć swoje cele. Dzięki uzupełnieniu zgłoszenia lepiej będziemy w stanie zaproponować odpowiednie działania marketingowe, budżety oraz też odnieść je do osiągnięcia Twoich celów.
Imię/Nazwa firmy
Telefon
Email
Jakie działania marketingowe Cię interesują?
Budżet miesięczny, jaki chcesz przeznaczyć na osiągnięcie tego celu?
Co chcesz osiągnąć?
Nasza misja
Robimy swoich klientów numerem jeden w Internecie za pomocą technologii cyfrowej, zwiększamy rozpoznawalność firmy w Internecie i znajdujemy dużą ilość wysokiej jakości klientów w biznesie dzięki zgromadzonemu doświadczeniu i zaawansowanym narzędziom marketingowym.
Nasze wartości
Etyczność
Uczciwość, zdolność do trzymania się interesów społeczności- i stawiania ich ponad osobiste, a także zdolność do dostrzegania sytuacji konfliktowych i odmawianie uczestnictwa w projektach, których wykonanie idzie wbrew naszym wartościom i zasadom pracy
Ciągły rozwój
Uczymy się - żyjemy - uczymy. Ciągle się uczymy, ciągle się rozwijamy, doskonalimy procesy, robiąc codzienne małe kroki ku wielkim celom. I dlatego stale rośniemy.
Prędkość
Dla nas liczy się szybkość ruchu, szybkość zmian i szybkość wzrostu. We współczesnym świecie nie duzi zjadają małe, lecz szybcy zjadają powolne, więc dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć prędkość i stać się najlepszymi w tym, co robimy.
Zmiany jako część życia
Ciągle wchodzimy w nowe wyzwania, tworzymy i eksperymentujemy dla tego, aby robić to, czego jeszcze nie ma w Rosji i ogólnie na świecie. I akceptujemy zmiany jako naturalną część naszego życia, będąc świadomi że to co robimy dzisiaj, już jutro może się całkowicie zmienić.
Troska
We wszystkich naszych działaniach dbamy o wyniki naszych uczniów, o naszym zespole, o rozwoju naszej społeczności, o dobro naszego kraju i ekologii naszej planety, abyśmy my i nasi dzieci byli bezpieczni, i mieli wygodne i ciekawe życie.
Otwartość do świata
Dzielimy się ze światem wieloma wartościami organizując darmowe webinary, biblioteki, szkolenia, wideo, tłumaczenia,książki i streszczenia w serwisach-społecznościowych,
darmowe wysyłki aby wszystkim pomóc dla tych którzy chcą podnieść swój poziom życia poprzez dostępne szkolenie.
Zasady firmy
1. Zespół, a nie Rodzina. W rodzinie wszyscy są pod opieką, nawet jeśli nie działają szczególnie dobrze. Miejsce w drużynie trzeba zdobyć. Ten, kto nie osiąga poziomu naszego zespołu, albo szybko się uczy, albo idzie na bruk.

2. Każdy wykonuje swoją pracę jak należy. Praca na "spadaj" nie jest akceptowana.

3. Nie używamy hejtu (negatywu) do wizerunku publicznego i promocji.

5. Pieniądz to jest konsekwencja, a nie przyczyną. Najpierw wykonujemy dodatkowe funkcje i rozwiązujemy więcej nowych zadań niż obejmują nasze bieżące obowiązki, bierzemy odpowiedzialność za nowe działania, a dopiero potem nagradzamy je nowymi statusami i wyższymi dochodami.

6. Zasada Pareto do potęgi trzeciej. Najpierw wykonujemy każde zadanie w 80%. Następnie sprawdzamy wynik z oczekiwanym. Jeśli nie osiągamy pożądanego poziomu wyniku, polepszamy go o kolejne 80% reszty. Powtarzamy ten proces kilka razy, aż uzyskany wynik będzie zgodny z oczekiwanym

7. Pieniądze są ważniejsze niż popularność. Wybieramy sprzedaż, a nie lajki. Jeśli istnieje wybór między tym, że firma lub konkretny członek zespołu stanie się bardziej popularny lub osiągniemy większy zysk, zawsze przeważa ta druga opcja.

8. Nie działamy żeby mieć straty. Zerowy zysk też nie akceptujemy. Firma musi mieć zysk. Im więcej zysku firma otrzymuje, tym wyższe dochody zespołu, tym więcej środków w funduszach i tym bardziej stabilna i interesująca jest praca w firmie

9. Biznes musi przynosić szczęście 3 grupom ludzi: założycielowi, zespołowi
i klientom. Jeśli jedna z grup jest niezadowolona, będą problemy w biznesie.

10. Płonące oczy. Na wszystkie najwyższe pozycje w firmie rekrutujemy i nominujemy tylko członków zespołu, którzy biorą na siebie większą odpowiedzialność i dają większy wynik.

11. Podejmuj uczciwe decyzje. Jeśli decyzja lub działanie wydaje się niesprawiedliwe, w tym przypadku wyjaśniamy niezrozumiałe punkty i dopiero wtedy działamy.

12. Ukierunkowane szkolenie członka zespołu jest mile widziane i zachęcane. Firma jest gotowa zrekompensować do 50% kosztów szkolenia po wcześniejszym uzgodnieniu.